Ji Chang-Wook’a Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  alie   |     21-12-2016, 17:18


Oyuncu Ji Chang-Wook’a yeni bir dizi "The Happiest Time of My Life"dan erkek başrolü canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Ji Chang-Wook’un "The Happiest Time of My Life" dizisinden teklif aldığı oyuncunun ajansı ve dizinin yapım şirketi tarafından doğrulandı.

Ayrıca dizinin yapım şirketi, Imagine Asia’nın yaptığı açıklamaya göre, dizinin çekimlerine Mart ayında başlanması ve dizi yayımlanmadan önce yapımının %100 tamamlanması planlanılıyor. Dizinin yayın programı ve dizi hakkında diğer ayrıntılar ise hâlâ görüşülmektedir.

Dizinin senaristliğini ise KBS2’in 2013 yapımı "Secret" ve SBS’in 2015 yapımı "Mask" dizilerini kaleme alan Choi Ho-Chul yapmaktadır.

Eğer oyuncu Ji Chang-Wook bu teklifi kabul ederse onun askere gitmeden önceki son projesi olması bekleniliyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…