Hyun Bin’e Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  alie   |     21-12-2016, 17:43


Oyuncu Hyun Bin’e yönetmenliğini ünlü film yönetmeni ve senaristi Jang Jin’in yapacağı "City of Stars" dizisinden teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, astronot eğitim programı için seçilen iki adamın etrafında dönmektedir. Uluslararası istihbarat örgütleri tarafından alternatif bir enerjiyi kullanabilmek için gerekli olan kimyasal bir madde araştırılır.

"City of Stars" dizisi, 'Guns & Talks', 'Someone Special', 'Good Morning President' gibi hit olmuş filmlerin ünlü yönetmeni ve senaristi Jang Jin’in ilk dizi projesi olacaktır.

Dizinin oyuncu kadrosu, yayın tarihi veya hangi kanal tarafından yayımlanacağı hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…