“Goblin” Dizisinin En Çok Reyting Alan İlk Üç Sahnesi

  Maysa   |     15-01-2017, 14:01


14 Ocak’ta yayımlanan "Goblin” dizisinin özel bölümünde dizinin en çok reyting alan sahneleri de yayımlandı.


(Not: Bu haber spoiler içerir.)

Üçüncü sırada %15 oranında elde ettiği reytingle Kim Shin’in (Gong Yoo) Sunny’in (Yoo In-Na) kendi kız kardeşi olduğunu öğrendiği sahne yer almaktadır. Bu sahne, 10. bölümün en çok izlenen dakikasıydı.

İkinci sırada %16,4 oranında elde ettiği reytingle 12. bölümdeki Kim Shin’in (Gong Yoo) Sunny’e (Yoo In-Na) ölüm meleğinin (Lee Dong-Wook) genç kral olup olmadığını sorduğu sahne yer almaktadır.

Birinci sırada ise elde ettiği %17,2 oranındaki reytingle 11. bölümdeki Kim Shin’in (Gong Yoo) Eun-Tak’ı (Kim Go-Eun) ölümden kurtardıktan sonra ona sarıldığı sahne yer almaktadır. Yaklaşık bir dakikalık sahne dizinin şimdiye kadarki en çok izlenen sahnesi oldu.


Dizinin yayımlanmamış sadece üç bölümü kaldı. Peki, sizce dizi %17,2 oranındaki reytingi geçebilecek mi?

Dizinin 14. bölümü 20 Ocak Cuma günü yayımlanacak. Dizinin 15. ve 16. bölümleri ise 21 Ocak Cumartesi günü peş peşe yayımlanacak. Yani haftaya üç bölüm izleyeceğiz.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…