Lee Sang-Yoon, Park Se-Young ve Kwon Yool “Whisper” Kadrosunda

  Maysa   |     26-01-2017, 17:32


Oyuncu Lee Sang-Yoon, Park Se-Young ve Kwon Yool’un başrolünde Lee Bo-Young’un rol aldığı "Whisper" dizisinde rol alacakları açıklandı.


Lee Sang-Yoon dizide erkek başrol karakteri canlandıracak, Park Se-Young ve Kwon Yool yardımcı karakterleri canlandıracak.

Dizi, bir dedektif (Lee Bo-Young) ile bir hâkimin (Lee Sang-Yoon) 'Taebaek' adlı büyük bir hukuk firmasının yolsuzluklarını ortaya çıkarma mücadelesini konu almaktadır. (Bazı kaynaklarda ise Lee Bo-Young ve Lee Sang-Yoon birer avukatı canlandıracağı yazmaktadır.)

Dizinin senaristliğini 2012 yapımı "The Chaser", 2013 yapımı "Empire of Gold" ve 2014 – 2015 yapımı "Punch" dizilerini kaleme alan Park Kyung-Soo yapmaktadır.

Ayrıca daha önce Lee Sang-Yoon ve Lee Bo-Young 2012 – 2013 yapımı "Seo-Young, My Daughter" dizisinde beraber rol almıştı.

Dizinin ilk bölümünün Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…