Lee Dong-Hwi, Kim Dong-Wook ve Hoya Yeni Bir Dizide Rol Alcaklar

  Maysa   |     31-01-2017, 20:24


Lee Dong-Hwi, Kim Dong-Wook ve 'INFINITE' grubundan Hoya’nın, başrolünde Ko Ah-Sung ve Ha Seok-Jin’in rol aldığı "Self Radiation Office" dizide yardımcı karakterleri canlandıracakları açıklandı.


Dizi, intihara teşebbüs eden bir kadının (Ko Ah-Sung) ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve fazla zamanı kalmadığını öğrendikten sonra hayata başka bir bakışa açısıyla bakmaya başlamasını konu almaktadır.

Lee Dong-Hwi dizide Eun Ho-Won (Ko Ah-Sung) ile aynı mobilya şirketinde sözleşmeli bir çalışan olan Do Ki-Taek karakterini canlandıracak. Onun karakteri fakir bir aileden gelmektedir ve aşkın her şey olduğuna inanan umutsuz bir romantiktir. O, Ho-Won’un parlayan zırhlı şövalyesi olmak istemektedir.

Kim Dong-Wook dizide bir doktor olan Seo Hyun karakterini canlandıracak. O, zengin bir aileden gelmektedir ve Eun Ho-Won’un (Ko Ah-Sung) çalıştığı mobilya şirketinin sahibinin ikinci oğludur. Onun karakterinin gerçekten nazik veya gerçekten soğuk birisi olup olmadığını söylemek imkânsızdır. O, Ho-Won’u 'daddy long legs' (‘Uzun Bacaklı Baba’ adlı TRT’de de yayımlanan Japon yapımı animeye itaf) gibi desteklemeye başlar.

Hoya dizide Hwi dizide Eun Ho-Won (Ko Ah-Sung) ile aynı mobilya şirketinde sözleşmeli bir çalışan olan Jang Kang-Ho karakterini canlandıracak. O, zengin bir aileden gelmektedir ve oldukça ağırkanlı birisidir ve girdiği birçok işten kovulmuştur.

Ayrıca dizinin senaryosu 2016 MBC Dizi Senaryo Ödülleri'nde Mükemmellik Ödülü'nü almıştır.

Dizinin ilk bölümünün Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…