Lim Soo-Jung ve Go Kyung-Pyo’ya "Chicago Typewriter"den Teklif

  Maysa   |     8-02-2017, 16:00


Oyuncu Lim Soo-Jung ve Go Kyung-Pyo’ya "Chicago Typewriter"den teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, 1930’lu yıllarda Japon sömürgesi altında yaşayan ve reenkarnasyon ile günümüzde tekrar dünyaya gelen yazarların etrafında dönmektedir. Günümüzde bu yazarlardan biri kitapları çok satan bir yazar, biri gizemli bir hayalet yazar ve diğeri ise kitapları çok satan yazarın anti-fanı olarak yaşamaktadır.

Lim Soo-Jung’a dizide kadın başrol karakterini canlandırması için teklif götürüldü. Oyuncu eğer teklifi kabul ederse dizide kitapları çok satan bir yazarın eskiden çok büyük bir fanı olan ancak şimdilerdeyse ondan nefret eden bir anti-fanı canlandıracak.

Go Kyung-Pyo’ya ise dizide ikinci erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü. Oyuncu eğer teklifi kabul ederse dizide bir hayalet yazarı canlandıracak.

Bu arada Yo Ah-In’a erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Oyuncu hâlâ bu teklifi düşünmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "On the Way to the Airport", "My Beautiful Bride" ve "Emergency Couple" dizilerinde çalışmış olan Kim Cheol-Kyu otururken dizinin senaristliğini "Kill Me, Heal Me" dizisinin yanı sıra hit olmuş "The Moon Embracing The Sun" dizisini de kaleme alan Jin Soo-Wan oturmaktadır.

"Chicago Typewriter" dizisinin ilk bölümünün önümüzdeki Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…