Choi Kang-Hee ve Kwon Sang-Woo "Mystery Queen"de Rol Alacak

  Hamlet   |     15-02-2017, 15:52


Choi Kang-Hee ve Kwon Sang-Woo, 16 yıl sonra tekrar bir dizi ile bir araya gelecek. İki oyuncu da 2001 yapımı SBS’in "Legend" dizisinde rol almıştı.


"Mystery Queen" dizisi, bir dedektif olma hayalleri kuran ama evlendikten sonra bu hayalinden vazgeçmek zorunda kalan Yoo Seol-Ok’un (Choi Kang-Hee) etrafında dönmektedir. O bir gün bir dedektif olan Ha Wan-Seung (Kwon Sang-Woo) ile tanışır ve vazgeçtiği dedektiflik hayallerine geri dönme fırsatı yakalar.

Choi Kang-Hee dizide bir ev hanımı olan Yoo Seol-Ok karakterini canlandıracak. O, gizem romanlarını seven ve bir gün dedektif olma hayali kuran birisidir. Ancak evlenince bu hayalini bırakmak zorunda kalmıştır. Onun kocası bir savcıdır. Ayrıca, onun karakteri çok meraklı birisidir ve bu yüzden bazen çok aptalca şeyler yapmaktadır. Ancak bütün bunlara rağmen mükemmel bir akıl yürütme yeteneğine sahiptir. Kwon Sang-Woo ise dizide tutkulu bir dedektif olan Ha Wan-Seung karakterini canlandıracak. O, uyuşturucu kaçakçılığı alanında yetenekli bir dedektiftir. Onun karakteri çabuk sinirlenen birisidir ve davaları çözerken mantık yürütmekten daha çok sezgilerine güvenmektedir. Bu yüzden, ilk başlarda Yoo Seok-Ok’un (Choi Kang-Hee) akıl yürütme yöntemini kabul etmez.

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda "Good Doctor", "Healer" ve "Signal" gibi hit olmuş dizilerinde yardımcı yönetmen olarak görev alan Kim Jin-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 5 Nisan’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki1daumasianwiki2asianwiki3soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…