Kwak Si-Yang’a "Chicago Typewriter"den Teklif Götürüldü

  Maysa   |     16-02-2017, 16:10


Oyuncu-şarkıcı Kwak Si-Yang’a "Chicago Typewriter" dizisiden teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, 1930’lu yıllarda Japon sömürgesi altında yaşayan ve reenkarnasyon ile günümüzde tekrar dünyaya gelen yazarların etrafında dönmektedir. Günümüzde bu yazarlardan biri kitapları çok satan bir yazar, biri gizemli bir hayalet yazar ve diğeri ise kitapları çok satan yazarın anti-fanı olarak yaşamaktadır.

Kwak Si-Yang eğer teklifi kabul ederse dizide Han Se-Joo’nun rakibi olan Baek Tae-Min karakterini canlandıracaktır. O, bir roman yazarı ve profesördür. Onun karakteri, Güney Kore Edebi dünyasının en iyi yazarlarından birisinin tek oğludur. O, Han Se-Joo’nun çok popüler olmasını ve kitaplarının çok satmasını kıskandığı gibi aynı zamanda onun yüzünden aşağılık kompleksine girmektedir. Ayrıca Baek Tae-Min, Han Se-Joo ve Han Se-Joo’nun anti fanı arasında bir aşkı üçgeni içerisinde olacaktır.

Bu arada, kitapları çok satan bir yazar olan Han Se-Joo’nu canlandırması için Yo Ah-In’e, Han Se-Joo’nun anti fanını canlandırması için Lim Soo-Jung’a (bu teklif daha önce Park Shin-Hye’ye edilmişti ancak oyuncu bu teklifi reddetti) ve hayalet yazarı canlandırması için de Go Kyung-Pyo’ya teklif götürülmüştü. Oyuncu Yo Ah-In’e koyulan iyi huylu kemik tümörü teşhisi nedeni ile bu teklifi reddedebilir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "On the Way to the Airport", "My Beautiful Bride" ve "Emergency Couple" dizilerinde çalışmış olan Kim Cheol-Kyu otururken dizinin senaristliğini "Kill Me, Heal Me" dizisinin yanı sıra hit olmuş "The Moon Embracing The Sun" dizisini de kaleme alan Jin Soo-Wan oturmaktadır.

Bu ayın sonlarında çekimlerine başlanması planlanan "Chicago Typewriter" dizisinin ilk bölümünün önümüzdeki Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans, hancinema

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…