Yu In-Young "Cheese In Trap"ta Baek In-Ha’yı Canlandıracak

  Maysa   |     17-02-2017, 16:22


Oyuncu Yu In-Young’ın başrolünde Park Hae-Jin, Oh Yeon-Seo ve Park Ki-Woong’un rol aldığı "Cheese in the Trap" filminde Baek In-Ha karakterini canlandıracağı onaylandı.


Soon Ggi tarafından yazılan "Cheese in the Trap" adlı bir webtoon'e dayanan film, üniversitede okuyan Hong-Seol (Oh Yeon-Seo) ile onun sunbaeyi Yoo-Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır. Ayrıca 2016 yılında webtoon "Cheese in the Trap" adı altında dizi versiyonu yayımlanmıştır.

Yu In-Young filmde Baek In-Ho'nun (Park Ki-Woong) ablası olan Baek In-Ha karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, çalışmasını sevmeyen ve lüks içinde yaşamaya alışmıştır. Bu yüzden para elde etmek için güzelliğini kullanmaktadır.

Ancak karakterlerin üniversite öğrencileri olması gerektiği için karakterleri canlandıracak oyuncuların beklenilenden daha yaşlı olması nedeniyle birçok kişi tarafından kadro sorunlu bulunuyor.

Bu yıl 35 yaşına girecek olan Park Hae-Jin erkek başrol karakterini canlandıracak. Park Hae-Jin yaşından çok daha genç görünmesine rağmen dizi uyarlamasında oyuncu kadrosunun geri kalanı ile onun arasındaki yaş farkından dolayı oldukça eleştiri almıştı.

Kadın başrol karakteri canlandıracak olan Oh Yeon-Seo bu yıl 31 yaşına girecek. Birçok kişi onu dizi uyarlamasında onunla aynı karakterini canlandıran, ondan 4 yaş küçük olan Kim Go-Eun ile kıyaslıyor.

Bunun yanı sıra Park Ki-Woong 33 ve Yu In-Young 34 yaşındalar.

Oyuncuların hepsinin çok yetenekli olmasına ve canlandıracakları karakterlerin hakkını verme potansiyeline sahip olmalarına rağmen dizinin kadrosunun daha gerçekçi bir şekilde oluşturulmaması birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı.

Filmin bu yıl Güney Kore'de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…