"Bride of the Water God 2017" Dizisinin Ana Kadrosu Kesinleşti

  Maysa   |     23-02-2017, 13:42


Nam Ju-HyukShin Se-Kyung, 'f(x)' grubundan Krystal ve '5urprise' grubundan Gong Myung’un "Bride of the Water God 2017" dizisinde rol alacakları açıklandı.


Dizide Nam Ju-Hyuk & Shin Se-Kyung kadın başrol karakterleri ve Krystal &Gong Myung yardımcı karakterleri canlandıracak.

11 Aralık 2011 – 7 Mayıs 2012 tarihleri arasında cartoon.media.naver.net’de yayımlanan Yoon Mi-Kyung tarafından yazılmış "Habaekui Shinboo" adlı webtoonun günümüz versiyonu olan dizi, suların efendisi ve sıradan bir insan olan onun gelini arasındaki aşkı konu almaktadır. Bir köy uzun zamandır kuraklık ile boğuşmaktadır. Suların efendisi Ha Baek köylülere bir kadını gelini olarak kurban ederlerse yağmur yağdıracağını söyler. Bunun üzerine So-A’yı köylüler Ha Baek’in gelini olarak seçer. Genç kız, Ha Baek ile tanışır ve her şey beklediğinden farklı çıkar.

Nam Ju-Hyuk dizide suların efendisi Ha Baek karakterini canlandıracak.

Shin Se-Kyung dizide bir psikiyatrist olan So-A karakterini canlandıracak. O, küçükken babasının yardımseverliğe olan aşırı sevgisinden dolayı maddi açıdan zorluk yaşamıştır.

Krystal dizide olağanüstü bir varlık olan ve yüzlerce yıldır insanlar arasında yaşayan Hye-Ra karakterini canlandıracak. O, şimdi bir oyuncu olarak hayatını sürdürmektedir. Onun karakteri Ha Baek’i (Nam Ju-Hyuk) tek taraflı olarak sevmektedir ve So-A’dan (Shin Se-Kyung) ise nefret etmektedir.

Gong Myung dizide rüzgârın efendisi olan Bi-Ryeom karakterini canlandıracak. O, Hye-Ra’ya (Krystal) tek taraflı bir aşk beslemektedir.

2015 yapımı "Bubblegum", 2014 yapımı "The Three Musketeers", 2013 yapımı "Nine: Nine Times Time Travel", 2012 yapımı "Queen In-Hyun's Man" ve 2011 yapımı "Vampire Prosecutor" dizilerinde çalışmış olan Kim Byung-Soo otururken dizinin senaristliğini "Misaeng" dizisini kaleme alan Jung Yoon-Jung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…