Kong Seung-Yeon "Circle" Dizisinde Rol Alacak

  Maysa   |     2-03-2017, 16:25


Oyuncu Kong Seung-Yeon’un "Circle" dizisinde rol alacağı açıklandı.


Dizi, günümüzde ve 2037 yılında geçmektedir. Bir uzaylı dünyaya gelir ve insanoğlunun duygularının kontrol altına alınması gerektiğine, eğer bu yapılmazsa insanoğlunun bir geleceğinin olmayacağına inanmaktadır. Bu yüzden bu uzaylı insanların arasına karışır.

Kong Seung-Yeon dizide 2017 yılında yaşayan ve bir üniversite öğrencisi olan Jung-Yeon karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, Woo Jin ile aynı üniversiteye gitmektedir. O, 2037 yılında gerçekleşen gizemli bir davanın anahtar figürüdür.

Ayrıca dizide erkek başrol karakteri canlandırması için Kim Kang-Woo ve Yeo Jin-Goo’ya teklif götürülmüştü. Her iki oyuncuda bu teklifleri olumlu şekilde değerlendirmektedir.

Her iki oyuncuda eğer teklifi kabul ederse Kim Kang-Woo dizide 2037 yılında yaşayan ve bir dedektif olan Kim Joon-Hyuk karakterini ve Yeo Jin-Goo ise dizide 2017 yılında yaşayan ve bir üniversite öğrencisi olan Woo Jin karakterini canlandıracaktır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…