"Strong Woman Do Bong-Soon" JTBC'nin Reyting Rekorunu Kırdı

  Maysa   |     19-03-2017, 11:36


"Strong Woman Do Bong-Soon" dizisi reyting rekoru kırarak JTBC ekranlarında şuana kadar yayımlanan diziler arasında en çok izlenen dizi oldu.


Nielson Korea’ya göre "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisinin 8. bölümü %9.6 oranında reyting elde etti. Böylece dizi bir rekora imza attı. Dizinin önceki bölümünde reyting düşüşü olmasına rağmen 8. bölümde reytinglerde %2.8 oranında bir artma yaşandı.

Ayrıca dizinin 8. bölümü JTBC’nin şimdiye kadar yayımlanan dizileri arasında en çok reytingi aldı ve böylece JTBC’nin en çok izlenen dizisi oldu. Bu reyting rekoru daha önce %9.2 oranı ile 2012 yapımı "Childless Comfort" dizisine aitti.

Bunun yanı sıra "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisinin reytingleri, en fazla %12 oranında reyting elde eden JTBC’nin en popüler programı "JTBC Newsroom"a oldukça yaklaştı.

Her Cuma & Cumartesi günleri yayımlanan "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisinin başrollerini Park Bo-Young, Park Hyung-Sik ve Ji Soo paylaşmaktadır.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…