Jang Hyuk "The Swordsman"da Rol Alacak + Minhyuk’a Teklif

  Maysa   |     5-04-2017, 17:13


Oyuncu Jang Hyuk’un "The Swordsman" filminde başrol karakteri canlandıracağı ve 'BTOB' grubundan Minhyuk’a filmde rol alması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Film, Ming Hanedanlığı çöküşü zamanında bir kılıç ustası ve onun kız kardeşi etrafında dönmektedir.

Jang Hyuk filmde bir kılıç ustası olan Tae-Yul karakterini canlandıracak. Ayrıca filmde oyuncu Jeong Man-Sik de önemli bir karakteri canlandırmaktadır.

Minhyuk eğer bu teklifi kabul ederse ilk defa bir filmde yer alacak.

Filmin bu yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, daum

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…