Lee Min-Ho’dan, Yakın Arkadaşı Choi Jin-Hyuk’a Destek

  92Sunbea   |     11-04-2017, 15:21


Arkadaşlar ne içindir? Lee Min-Ho ve Choi Jin-Hyuk, birbirlerine meydan okudukları kardeşleri canlandırdıkları "The Heirs" dramasında yakın arkadaş olmuşlardı.


7 Nisan’da Lee Min-Ho, OCN’de yayımlanan "Tunnel" dramasının çekimlerinde başrol oynayan yakın arkadaşı Choi Jin-Hyuk’a, oyuncu kadrosu ve ekibi beslemek için kamyonla yemek gönderdi.

Bunun üzerine Instagram'da paylaşım yapan Choi Jin-Hyuk, "Min-Ho yediğim iyi"  yazarak Lee Min-Ho’nun afişini işaret etti ve onun afişinin önünde fotoğraf çekindi. Afiş üzerinde ise "Hyung (abi), istediğiniz kadar yemek yiyebileceksiniz!"  yazıyordu.

Gönderilen bu yemeklere kesinlikle oyuncu kadrosu ve mürettebatın ihtiyaç duyduğu görülüyor. Nitekim çekimlerde oyuncuların beslenme düzeni çok önemli.

İki yıldızın, 2013’ün popüler draması olan "The Heirs"tan beri yakın arkadaş olduğu söyleniyor. Dizide birbirleri ile mücadele eden üvey kardeşleri canlandırdıysalar da, dizi dışında harika bir arkadaşlıkları başladı.

Bu dostluğun hala sürdüğünü görmek gerçekten harika!

 

Kaynak: dramafever

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…