53. Baeksang Sanat Ödülleri'nin Film Kategorisi Adayları

  Maysa   |     11-04-2017, 16:11


3 Mayıs'ta yapılacak olan 53. Baeksang Sanat Ödülleri'nin film kategorisi için adayları açıklandı!


"En İyi Film Ödülü"ne; "The Wailing", "The Age of Shadows", "Train to Busan", "The Handmaiden" ve "Asura: The City of Madness" filmleri aday gösterildi.

"En İyi Yönetmen Ödülü"ne; "Asura: The City of Madness" ile Kim Seong-Su, "The Age of Shadows" ile Kim Jee-Woon, "The Wailing" ile Na Hong-Jin, "The Handmaiden" ile Park Chan-Wook ve "On the Beach at Night Alone" ile Hong Sang-Aoo aday gösterildi.

"En İyi Erkek Oyuncu Ödülü"ne; "The Wailing" ile Kwak Do-Won, "The Age of Shadows" ile Song Kang-Ho, "Luck.Key" ile Yu Hae-Jin, "Master" ile Lee Byung-Hun ve "The Tunnel" ile Ha Jung-Woo aday gösterildi.

"En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"ne; "The Handmaiden" ile Kim Min-Hee, "Familyhood" ile Kim Hye-Soo, "The Last Princess" ile Son Ye-Jin, The Bacchus Lady" ile Yoon Yeo-Jeong ve "Worst Woman" ile Han Ye-Ri aday gösterildi.

"En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü"ne; "Train to Busan" ile Kim Ee-Sung, "Train to Busan" ile Ma Dong-Seok, "The King" ile Bae Seong-Woo, "The Age of Shadows" ile Uhm Tae-Goo ve "The Handmaiden" ile Cho Jin-Woong aday gösterildi.

"En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü"ne; "The King" ile Kim So-Jin, "The Last Princess" ile Ra Mi-Ran, "The Tunnel" ile Bae Doona, "The Wailing" ile Chun Woo-Hee ve "The Age of Shadows" ile Han Ji-Minaday gösterildi.

"En İyi Yeni Erkek Oyuncu Ödülü"ne; "My Annoying Brother" ile Do Kyung-Soo, "The King" ile Ryoo Joon-Yeol, "Master" ile Woo Do-Hwan, "Fabricated City" ile Ji Chang-Wook ve "New Trial" ile Han Jae-Yeong aday gösterildi.

"En İyi Yeni Kadın Oyuncu Ödülü"ne; "The Handmaiden" ile Kim Tae-Ri, "The Wailing" ile Kim Hwan-Hee, "Confidential Assignment" ile YoonA, "Our Love Story" ile Lee Sang-Hee ve "The World of Us" ile Choi Soo-In aday gösterildi.

"En İyi Senaryo Ödülü"ne; "Asura: The City of Madness" ile Kim Seong-Su, "The Wailing" ile Na Hong-Jin, "The Age of Shadows" ile Lee Ji-Min & Park Jong-Dae, "The Handmaiden" ile Park Chan-Wook & Jeong Seo-Kyeong ve "The World of Us" ile Yoon Ga-Eun aday gösterildi.

"En İyi Yeni Yönetmen Ödülü"ne; "Train to Busan" ile Yeon Sang-Ho, "The World of Us" ile Yoon Ga-Eun, "The Queen of Crime" ile Lee Yo-Sup, "Single Rider" ile Lee Zoo-Young ve "Our Love Story" ile Lee Hyun-Ju aday gösterildi.

 

Kaynak: hancinema

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…