Choi Soo-Young Yeni Bir Mini Dizde Rol Alacak

  Maysa   |     13-04-2017, 14:24


13 Nisan’da 'Girls’ Generation' grubundan Choi Soo-Young’ın JTBC’nin "A Person You Could Know" adlı mini bir dizide rol alacağı doğrulandı.


Dizi, sosyal medyayı kullanan modern toplumdaki insanların etrafında dönmektedir.

"A Person You Could Know" dizisi ilk olarak 10’ar dakikadan oluşacak şekilde bir web dizisine dönüştürülecek ve daha sonra JTBC ekranlarında 2 bölümden oluşacak şekilde yayımlanacak. "A Person You Could Know" dizisi böylelikle JTBC’nin ilk web dizisi olacak. Dizinin yayın tarihi ise daha kararlaştırılmadı.

Choi Soo-Young en son OCN ekranlarında yayımlanan 2016 yapımı "Squad 38" dizisinde rol almıştı.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…