Choi Soo-Young MBC'nin Yeni Haftasonu Dizisinde Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     14-04-2017, 14:36


'Girls’ Generation' grubundan Choi Soo-Young’ın MBC’nin yeni haftasonu dizisi "Man Who Sets the Table"da rol alacağı ajansı tarafından doğrulandı.


Anlaşılan bu yıl Choi Soo-Young’u ekranlarda bol bol görme fırsatı elde edeceğiz. 13 Nisan’da Choi Soo-Young’ın JTBC’nin mini dizisinde rol alacağı onaylanmıştı.

İlgili Haber: Choi Soo-Young Yeni Bir Mini Dizde Rol Alacak

14 Nisan’da şarkıcı-oyuncunun ajansı SM Entertainment’dan bir kaynak bu konu ile ilgili, "Choi Soo-Young MBC’nin yeni haftasonu dizisi "Man Who Sets the Table"da başrol karakteri canlandıracak." şeklinde bir açıklamada bulundu.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Monster", 2014 – 2015 yapımı "The Legendary Witch" ve 2013 yapımı "Hundred Year Inheritance" dizilerinde yönetmenlik yapan Joo Sung-Woo otururken dizinin senaristliğini 2015 yapımı "Flower of the Queen" ve 2013 yapımı "Wonderful Mama" dizilerini kaleme alan Park Hyun-Joo yapmaktadır.

Choi Soo-Young en son OCN ekranlarında yayımlanan 2016 yapımı "Squad 38" dizisinde rol almıştı.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…