"Strong Do Bong-Soon"un Oyuncu Ekibi Tatilden Fotoğraf Paylaştı

  Maysa   |     24-04-2017, 17:28


Geçtiğimiz günlerde final yapan JTBC’nin "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisinin oyuncuları ve personeli yoğun çalışma temposundan dolayı ve dizinin başarısı için tatil ile ödüllendirilmişti. Dizi ekibi 20 Nisan’da altı günlük tatil için Bali’ye gitti.


Park Hyung-Sik instagram hesabı üzerinden tatillerinden toplamda üç fotoğraf paylaştı. Bunların birinde Ji Soo ile beraber şezlonglara uzanmış dinlendikleri görülmekte. Oyuncu bu fotoğraf ile beraber, "Min-Hyuk ve Gook-Du. Hyuk-Du. Min-Du. Hyuk-Gook? Gook-Min? Gook-Hyuk. Du-Min."  yazarak dizide canlandırdıkları karakterlerin isimlerinden komik bir şekilde çift isimleri oluşturdu.

Diğer paylaştığı fotoğrafta ise Park Hyung-Sik tek başına bir bahçede yer almaktadır. Bu fotoğraf ile beraber, "Tüm destekleriniz sayesinde Bali’de hoş bir tatil geçiriyorum. Çok teşekkür ederim. Sizi seviyorum millet!"  yazarak hayranlarına teşekkür etti.

Dizide Gook-Du’nun (Ji Soo) kız arkadaşını canlandıran oyuncu Seol In-Ah dizinin oyuncuları ile çektirdiği birçok fotoğrafı instagram hesabı üzerinden paylaştı. Dizinin oyuncuları ile akşam yemeğinde oldukları görülen fotoğraf ile birlikte, "Do Bong-Soon ailesi ile birlikte yapılan son akşam yemeği mi? İyi dinlenin millet."  sözlerini paylaştı.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…