Lee Sung-Kyung ve Nam Joo-Hyuk’un Çıktıkları Onaylandı

  Maysa   |     24-04-2017, 17:53


Oyuncuların ajansı, YG Entertainment, Lee Sung-Kyung ve Nam Ju-Hyuk’un sevgili olduklarını onayladı.


24 Nisan’da YG Entertainment’tan bir kaynak Lee Sung-Kyung ve Nam Joo-Hyuk’un sevgili oldukları konusunda çıkan haberleri doğruladı: "Lee Sung-Kyung ve Nam Ju-Hyuk ile görüştükten sonra modellik yaptıkları günlerden bu yana yakın arkadaş olduklarını, ikilinin arasında kısa bir süre önce birbirlerine karşı aralarında romantik duyguların geliştiğini ve artık çoktan çıkmaya başladıklarını doğruladık."

İkili geçtiğimiz Ocak ayında final bölümü yayımlanan "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizisinde birbirlerini seven iki karakteri canlandırmışlardı. Bundan daha önce ise "Cheese in the Trap" dizisinde rol almışlardı.

Çiftin arasında 4 yaşlık bir fark var. Lee Sung-Kyung 1990 doğumlu iken Nam Ju-Hyuk 1994 doğumlu. Ayrıca çift YG Entertainment bünyesi altında aynı ajans arkadaşıdır.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…