53. Baeksang Sanat Ödülleri Kırmızı Halıdan Görüntüler [Video]

  Maysa   |     3-05-2017, 14:46


Bu yıl 53.sü düzenlenen 'Baeksang Sanat Ödülleri' ödül töreni 3 Mayıs’ta COEX'te gerçekleştirildi ve ödül törenine birçok ünlü katıldı.

Ödül törenine katılan oyuncu ve ünlüler kırmızı halıda göz kamaştırdı. Park Bo-Young, Kim Go-Eun, Ji Soo, Ji Chang-Wook, 'EXO' grubundan Do Kyung-Soo ve daha fazlası kırmızı halıda boy gösterdi.


İlgili Haber: 53. Baeksang Sanat Ödülleri Kazananları Açıklandı + Ödül Töreninin Tamamını İzle

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: soompi, stardailynews, STARNEWSKOREA, Vstar, TheStar

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…