Gong Yoo ve Gong Hyo Jin, Yakın Arkadaşlıklarını Sergiliyorlar

  92Sunbea   |     9-05-2017, 15:45


Aktris Gong Hyo-JinGong Yoo'nun fan toplantısı için Hong Kong'a kadar yolculuk ederek yakın arkadaşına destek oldu.


Kaynaklara göre, Gong Hyo-Jin, 6 Mayıs'ta yapılan Gong Yoo'nun fan toplantısında konuk olmak için yoğun programına rağmen, 4 Mayıs'ta Hong Kong'a Gong Yoo ile uçtu.

İki aktörün şu anda aynı ajansta oldukları için yakın arkadaş olduğu biliniyor. Bu arada, Gong Yoo 29 Nisan'da ilk fan toplantısını Tayvan'da başarıyla gerçekleştirmişti.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…