Song Hye Kyo, Gong Yoo ile Çalışmak İstediğini Açıkladı

  92Sunbea   |     9-05-2017, 16:02


Oyuncu Song Hye-Kyo, Gong Yoo ile gelecekte çalışmak istediğini söyledi.


4 Mayıs'ta Song Hye-Kyo, Hong Kong'daki bir moda etkinliğine katıldı ve burada muhabirler tarafından Gong Yoo'nun şu anda bir fan toplantısı için Hong Kong'da olduğu hatırlatıldı.

Song Hye-Kyo bu hatırlatmaya şöyle cevap verdi: "Daha önce hiç bir zaman birlikte çalışmadık ve henüz tanışmadık, bu yüzden kişisel olarak da birbirimizi tanımıyoruz".

Ardından muhabirler tarafından onunla bir prodüksiyonda rol almak isteyip istemediği sorulduğunda ise fırsat doğarsa onunla çalışmak istediğini söyledi.

Peki, siz bu iki aktörü bir projede görmek ister misiniz?

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…