Seol Hyun’a "Ansi Fortress" Filminden Teklif Götürüldü

  Maysa   |     17-05-2017, 14:28


'AOA' grubundan Seol Hyun’a başrolünde Jo In-Sung’un rol aldığı "Ansi Fortress" filminden teklif götürüldüğü açıklandı.


17 Mayıs’ta Seol Hyun’un ajansı FNC Entertainment yaptığı açıklamada oyuncu-şarkıcının teklif aldığını doğruladı: "Seol Hyun’un "Ansi Fortress" filmden teklif aldığı doğru. Halen projeyi düşünüyor. Henüz bir şey kesinleşmiş değil."

Tarih türündeki "Ansi Fortress" filmi, 500 bin askeri ile Ansi Kalesi'ni ele geçirmeye çalışan Tang Hanedanlığı ile kaleyi korumaya çalışan Yang Man-Chun liderliğindeki Goguryeo ordusu arasındaki 88 günlük savaşı anlatmaktadır.

Jo In-Sung filmde komutan Yang Man-Chun karakterini canlandıracak.

Filmin bu yılın Ağustos ayında çekimlerine başlanması ve önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…