2017 Chunsa Film Sanat Ödülleri Kazananları + Kırmızı Halı

  Maysa   |     25-05-2017, 16:56


24 Mayıs’ta film endüstrisi üyeleri geçen sene parlayan en büyük yeteneklerini '2017 22. Chunsa Film Sanat Ödülleri' ile takdir etti.


Eleştirmenlerce büyük bir beğeni toplayan "The Wailing" filmi ile Na Hong-Jin 'En İyi Yönetmen Ödülü'nü kazandı. Yönetmen kabul konuşmasında, oyuncu kadrosu ve mürettebatı için minnettarlığını ifade etmekle kalmadı aynı zamanda Cannes’a gittikleri için Park Chan-Wook’a da eğlenceli bir şekilde teşekkür etti.

'En İyi Erkek Oyuncu' ve 'En İyi Kadın Oyuncu' ödüllerini ise "The Tunnel" ve "The Truth Beneath" filmlerindeki başarılı performansları ile Ha Jung-Woo ve Son Ye-Jin kazandı. Her ikisi de karakterlerini sevdikleri için teşekkür ederek alçak gönüllülükle ödüllerini kabul ettiler.

Aşağıda ödülleri kazananların listesi verilmiştir.

En İyi Yönetmen: Na Hong-Jin ("The Wailing")
En İyi Erkek Oyuncu: Ha Jung-Woo ("The Tunnel")
En İyi Kadın Oyuncu: Son Ye-Jin ("The Truth Beneath")
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Park Jung-Min ("Dongju: The Portrait of a Poet")
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Yu In-Young ("Misbehavior")
En İyi Yeni Erkek Oyuncu: Goo Gyo-Hwan ("Great Patrioteers")
En İyi Yeni Kadın Oyuncu: Lee Sang-Hee ("Our Love Story")
En İyi Yeni Yönetmen: Kim Jin-Hwang ("The Boys Who Cried Wolf")
En İyi Senaryo: "The Truth Beneath")
Teknik Ödül: "Train to Busan"
Popüler Erkek Oyuncu Ödülü: Kim In-Kwon
Özel Popülerlik Ödülü: Kim Seul-GiChoi Woo-Sik
İnsanların Seçimi En Popüler Film Ödülü: "Train to Busan"
Başarı Ödülü: Yönetmen Kim Soo-Yong

 

Kırmızı halından görüntüler:

 

Kazananları Tebrik Ediyoruz!

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, dram-romantik-tarih türündeki "Love in the Moonlight". Dizide Ra-On kız olmasına rağmen küçüklüğünden bu yana hayatta kalabilmek için erkek kılığında büyümüştür. Bir gün saraya harem ağası olarak girer ve orada çalışmaya başlar. Ve kendini veliaht prense aşık bir şekilde bulur. Bakalım nasıl bir aşk bizi bekliyor. İzleyip hep birlikte görelim. Herkese iyi seyirler. Görüşmek üzere...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…