Uee’ye "Manhole" Dizisinden Teklif Götürüldüğü Açıklandı

  Maysa   |     19-06-2017, 15:41


'After School' grubundan eski üyesi Uee’ye "Manhole" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


18 Haziran tarihinde Uee’nin ajansı,"Uee birçok farklı projeden teklif aldı ve "Manhole" dizisi de bunlardan biri. Teklif yapılalı fazla uzun zaman olmadı bu yüzden hâlâ üzerinde düşünüyoruz."  şeklinde bir açıklamada bulundu.

Bu arada, dizide erkek başrol karakteri canlandırması için 'JYJ' grubundan Kim Jae-Joong’a teklif götürülmüştü. Kim Jae-Joong bu teklifi hâlâ düşünmektedir.

Dizi, bir zaman gezgini olan Bong Pil etrafında dönmektedir. Bong Pil bir hafta içinde gerçekleşecek düğününü engelleyebilmek için geçmiş ile günümüz arasında dolaşmaya başlar.

Dizinin ilk bölümünün Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…