Ahn Jae-Hyeon "Reunited Worlds" Dizisinde Rol Alacak

  Maysa   |     21-06-2017, 10:17


Oyuncu-model Ahn Jae-Hyeon’un başrollerinde Yeo Jin-Goo ve Lee Yeon-Hee’nin rol aldığı "Reunited Worlds" dizisinde rol alacağı açıklandı.


Dizi, aynı yıl doğan iki çocukluk arkadaşının arasındaki aşk hikâyesini canlandırmaktadır. Garip olan ise şuan biri 18 yaşındadır diğeri 31…Yeo Jin-Goo dizide 18 yaşında bir öğrenci olan Sung Hae-Sung karakterini canlandırırken Lee Yeon-Hee dizide 31 yaşındaki Eom Hyun-Soo karakterini canlandıracak.

Ahn Jae-Hyeon ise dizide bir restoranın şefi olan Cha Won-Young karakterini canlandıracak. O, Sung Hae-Sung (Yeo Jin-Goo) ve Eom Hyun-Soo (Lee Yeon-Hee) arasında bir aşk üçgeni içerisindedir.

Ayıca dizide Lee Si-Un, Park Jin-Joo ve Ahn Kil-Kang yardımcı karakterleri canlandıracak.

Oyuncular 22 Haziran’da ilk senaryo okumada bir araya gelecek ve 24 Haziran’da dizinin çekimleri başlayacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Beautiful Gong Shim" ve "The Girl Who Sees Smells" dizilerinin yönetmeni oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Beautiful Gong Shim", "The Girl Who Sees Smells" ve "Rooftop Prince" dizilerini kaleme alan Lee Hee-Myung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 19 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop, dramabeans

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…