"Ansi Fortress" Filminin Yardımcı Oyuncu Kadrosu Açıklandı

  Maysa   |     4-07-2017, 14:30


Başrolünde Jo In-Sung’un rol aldığı "Ansi Fortress" filminde yardımcı karakterleri canlandıracak oyuncu kadrosu açıklandı.


Nam Joo-Hyuk, Park Sung-Woong, 'AOA' grubundan Seol Hyun, Bae Sung-Woo, Um Tae-Goo, Park Byung-Eun, Oh Dae-Hwan, Sung Dong-Il, Jung Eun-Chae ve Yu Oh-Seong filmde yardımcı karakterleri canlandıracak.

Tarih türündeki "Ansi Fortress" filmi, 500 bin askeri ile Ansi Kalesi'ni ele geçirmeye çalışan Tang Hanedanlığı ile kaleyi korumaya çalışan Yang Man-Chun (Jo In-Sung) liderliğindeki Goguryeo ordusu arasındaki 88 günlük savaşı anlatmaktadır.

Nam Joo-Hyuk filmde Yeon Gaesomun’un (Yu Oh-Seong) bir casusu olarak Ansi kalesine giden Sa-Mool karakterini canlandıracaktır. Ancak sonunda General Yang Man-Chun’a (Jo In-Sung) yardım eder. Bu film, Nam Joo-Hyuk’un ilk rol aldığı film olacak.

Park Sung-Woong filmde Tang Hanedanlığı’ndan Li Shimin karakterini canlandırmaktadır. O, Goguryeo’yu işgal etmeyi amaçlamaktadır.

Seol Hyun filmde General Yang Man-Chun’un (Jo In-Sung) kız kardeşi olan Baek-Ha karakterini canlandıracak.

Filmin önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: asianwiki, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…