Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo Ekim'de Evlenecek

  92Sunbea   |     5-07-2017, 02:44


Efsanevi K-drama çifti gerçek oldu!


Kore'nin ideal çifti Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo'nun Ekim ayında evlenecekleri açıklandı.

2016'nın hit dizisi "Descendants of the Sun"ın iki yıldızının ilişkileri, Blossom Entertainment ve United Artists Agency (UAA) ajansları tarafından doğrulandı.

Açıklama şu şekilde yapıldı:

"Her şeyden önce, Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo'ya çok fazla ilgi gösteren ve seven Koreli ve uluslararası hayranlarına teşekkür ediyoruz. Ayrıca, bu şaşırtıcı haberi iletirken anlayışla karşılamanızı bekliyoruz. Song Joong-Ki ve Song Hye-KyoEkim 2017 son gününde bir düğün töreni düzenleyecekler. Evlilik sadece özel bir mesele değil, iki aile arasındaki bir tanışma değil, aynı zamanda pek çok açıdan hassas bir durumdur. Evlilik öncesi temkinli olmaktan başka seçenekleri yoktu ve bu yüzden son olarak bu mesajı iletiyoruz. Herkesin anlayışını istiyoruz. Güzel bir gelecek için bir araya gelerek en iyi dileği göndermenizi rica ediyoruz ve iki oyuncu da haberleri hayranlarına ayrı ayrı tekrar iletecek. Teşekkür ederiz".

Ne diyelim ki biz de Güney Kore Sineması ailesi olarak mutluluklar dileyelim. Soyadları bile aynı olan bu iki çift; yani iki Song, sonsuza kadar mutlu olsun :).

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…