"Save Me" Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı

  Maysa   |     13-07-2017, 14:35


Başrollerinde Seo Ye-Ji ve '2PM' grubundan Taecyeon’un rol aldığı "Save Me" dizisinin iki yeni fragmanı yayımlandı.


Dizi, bir kadının yardım etmeleri için yalvarmasına duyarsız kalamayan bir grup işsiz genç erkeğin etrafında dönmektedir. Kadın, kötü niyetli dini bir tarikata bulaşmıştır.

Ayrıca dizide Cho Seong-Ha, Woo Do-Hwan, Jo Jae-Yun, Lee David ve Ha Hwe-Jung yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Taecyeon, Woo Do-Hwan, Lee David ve Ha Hwe-Jung’un yer aldığı afişte, "Tarikat dünyasının kurtarıcısı, ülkenin sıcakkanlı çocukları", Seo Ye-Ji ve onun karakterinin ailesinin yer aldığı afişte, "Cehennem burada… Ailemi kurtarın" ve son olarak Cho Seong-Ha, Jo Jae-Yun gibi kötü amaçlı tarikatın üyelerinin yer aldığı afişte, "Kurtulduğundan emin olacağım"  yazmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 5 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: dramabeans

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…