"Propitious Site for Grave" Filmin Kadrosu Zenginleşiyor

  alie   |     14-07-2017, 13:26


Moon Chae-Won, Lee Won-Geun ve Kim Min-Jae yakında aynı filmde yer alabilir!


13 Temmuz’da her üç oyuncunun ajansı, Namoo Actors, Yooborn Company ve CJ E&M oyuncularının "Propitious Site for Grave" ("Myung Dang") filminin kadrosuna katılmayı olumlu bir şekilde değerlendirdiklerini ve şuanda ayrıntılar hakkında görüştüklerini bildirdi.

Geçtiğimiz günlerde Ji Sung, Cho Seung-Woo ve Kim Sung-Kyun’un filmde başrol karakterleri canlandıracakları doğrulanmıştı.

"Propitious Site for Grave", Joseon Hanedanlığı döneminde geçen tarih türünde bir filmdir ve güç için tahta çıkmak isteyen insanların verdiği savaşı konu almaktadır.

Moon Chae-Won eğer teklifi kabul ederse filmde kadın başrol karakteri canlandıracak. Onun karakteri, Cho Sun adındaki büyüleyici bir kadın liderdir. Lee Won-Geun ve Kim Min-Jae eğer teklifi kabul ederlerse filmde yardımcı karakterleri canlandıracak. Ancak canlandıracakları karakterler filmde önemli bir yer oluşturmaktadır.

Filmin çekimlerine bu yılın Ağustos ayında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…