Kang Ha-Neul "Bad Guys 2" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı

  alie   |     19-07-2017, 13:32


Oyuncu Kang Ha-Neul’un OCN’in yaklaşan "Bad Guys 2" dizisinin kadrosundan ayrıldığı açıklandı.


Kang Ha-Neul’un diziden ayrılma sebebi olarak oyuncunun askere gitme kararı aldığından kaynaklandığı bildirildi. Kang Ha-Neul 11 Eylül 2017’de resmen Güney Kore ordusuna katılacak ve 10 Haziran 2019’da askerden terhis olacak.

Dizinin şuan ana kadrosunda Park Joong-Hoon, Joo Jin-Mo ve Ji Soo yer almaktadır.

"Bad Guys 2", bazı suç vakalarını çözmek için polis teşkilatının bir grup suçlu ile iş birliği yapmasını konu almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…