OCN, "Voice" Dizisinin 2. Sezonu Hakkında Konuştu

  alie   |     25-07-2017, 14:37


OCN, hit dizisi "Voice"un 2. Sezonu hakkında olumlu düşündüklerini dile getirdi.


25 Temmuz’da eğlence endüstrisinin bir kaynak yaptığı açıklamada OCN’in hit dizisi "Voice"un gelecek sene 2. Sezonu ile izleyicinin karşısına geçeceğini açıkladı.

Çıkan bu haberlere karşılık olarak OCN’den bir temsilci konu ile ilgili şunları söyledi: "2. Sezonunun çekilmesini olumlu bir şekilde düşünüyoruz. Ancak hiçbir şey kesinleşmiş, teyit edilmiş değil."

Aksiyon ve gizem türündeki "Voice", bir dedektif (Jang Hyuk) ve bir polis memurunun (Lee Ha-Na) birlikte yakın aile üyelerini öldüren seri katili yakalamaya çalışmasını konu almaktadır.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…