Hyeri ve Choi Woo-Sik’e "Two Cops" Dizisinden Teklif Götürüldü

  Maysa   |     1-08-2017, 14:16


'Girl's Day' grubundan Hyeri’ye ve oyuncu Choi Woo-Sik’e başrolünde Jo Jung-Suk’un rol aldığı "Two Cops" dizisinden teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, bedeni bir ruh tarafından ele geçirilmiş bir dedektif (Jo Jung-Suk) ile küstah bir kadın muhabir arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır.

Hyeri’ye dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü. Hyeri eğer teklifi kabul ederse bir muhabiri canlandıracak. İlk başta bu rolü canlandırması için oyuncu Han Ji-Min’e teklif götürülmüştü ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

Choi Woo-Sik’e teklif edilen karakterle ilgili bir bilgi verilmedi ancak eğer oyuncu bu teklifi kabul ederse dizide önemli bir yeri olan yardımcı karakteri canlandıracak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…