Kim Go-Eun ve Park Jung-Min Birlikte Yeni Bir Filmde Rol Alacak

  alie   |     14-08-2017, 14:38


Kim Go-Eun ve Park Jung-Min başarılı yönetmen Lee Joon-Ik'in yeni filmi "Byeonsan"da başrolleri paylaşacak.


14 Ağustos’ta her iki oyuncunun da "Byeonsan" filminde başrol karakterleri canlandıracağı onaylandı. Bu film, "The King and the Clown", "Hope", "The Throne", "Dongju: The Portrait of a Poet" ve "Anarchist from Colony" gibi büyük beğeni toplayan ve ödüllü filmlerin yönetmenliğini yapan Lee Joon-Ik’ın 13. projesi olacak.

"Byeonsan", memleketine geri dönen ve memleketinde ilkokul arkadaşı Sun-Mi (Kim Go-Eun) ile yeniden bir araya gelen rapçi Hak-Soo (Park Jung-Min) etrafında dönecek. Film, komik ama dokunaklı bir hikâye tasvir edebilmek için hip-hop'ın eşsiz temasını kullanacak.

Yönetmen Lee Joon-Ik filminde başrol karakterleri canlandıracak oyuncular ile ilgili ise şu şekilde konuştu: "Park Jung-Min ve Kim Go-Eun çıkış yaptıkları projelerinden bu yana bende derin izler bırakan iki oyuncudur. Bu yüzden oyunculuk yetenekleri hakkında hiçbir şüphem yok. "Byeonsan" için mükemmel bir kadro."

Daha önce "Dongju: The Portrait of a Poet" filminde yönetmen Lee Joon-Ik ile beraber çalışan oyuncu Park Jung-Min tekrar birlikte çalışmakla ilgili şu yorumu yaptı: "Bir oyuncu olarak bir yönetmen ile tekrar birlikte çalışma fırsatı yakalamanın son derece sevindirici bir olay olduğunu düşünüyorum. Yönetmen Lee Joon-Ik ile birlikte çalışmak özellikle eğlenceli ve özel bir şeydir. Bu yüzden heyecanlıyım ve tekrar birlikte çalışmak için sabırsızlıkla bekliyorum."

Kim Go-Eun ise yönetmen Lee Joon-Ik ile çalışmak hakkında şunları söyledi: " Yönetmen Lee Joon-Ik uzun zamandır hayranıyım ve bu projeyle onunla çalışabildiğim için çok mutluyum."

Filmin çekimlerinin bu yılın sonbaharında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…