"Propitious Site for Grave" Filminin Zengin Oyuncu Kadrosu Kesinleşti

  alie   |     23-08-2017, 15:14


Yeni tarih filmi "Propitious Site for Grave"in ("Myung Dang") yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunun tamamlandığı açıklandı.


Başrollerini Ji Sung, Cho Seung-Woo ve Kim Sung-Kyun’un paylaşacağı filmin ana kadrosuna son olarak Moon Chae-Won, Lee Won-Geun, Kim Min-Jae, Baek Yoon-Sik, Yoo Jae-Myung ve Kang Tae-Oh’un katıldığı doğrulandı.

Film, Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir ve güç için tahta çıkmak isteyen insanların verdiği savaşı konu almaktadır.

Moon Chae-Won filmde kadın başrol karakteri canlandıracak. Onun karakteri, Cho Sun adındaki büyüleyici bir kadın liderdir. Kim Min-Jae, Baek Yoon-Sik, Yoo Jae-Myung ve Kang Tae-Oh ise filmde önemli bir yeri olan yardımcı karakterleri canlandıracak.

Ayrıca filmde, "The Throne", "The King and the Clown" ve "The Face Reader" gibi yapımlarda görev alan çalışma ekibi yer alacak.

"Propitious Site for Grave" filminin senaryosunun tamamlanması ve ön hazırlık çalışmaları toplamda neredeyse 7 yıl sürdüğü bildirildi.

Filmin çekimlerine dün, 22 Ağustos’ta başlanan filmin önümüzdeki yıl gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: allkpop, soompi, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…