Seol Hyun, Film Partneri Kim Nam-Gil’in Korkutucu Karakterini Tarif Etti

  92Sunbea   |     24-08-2017, 16:38


'AOA' gurubundan Seol Hyun, yakın zamanda Kim Nam-Gil ile birlikte çalışması hakkında ilginç düşüncelerini paylaştı!


23 Ağustos’ta, gösterimi yaklaşmakta olan "Memoir of a Murderer" (Eylül’de gösterime girecek) filmi hakkında, yönetmen Won Shin-Yeon, Sol Kyung-Gu, 'AOA' gurubundan Seol Hyun ve Oh Dal-Soo’nunda aralarında bulunduğu V Live yayınını yaptı.

Filmde, daha önce de yaş farkından bahsetmiş olan Seol Hyun, Kim Nam-Gil ile bir çifti canlandırıyor. Yayın sırasında Seol Hyun, Kim Nam-Gil hakkında gülerek şunları söyledi: "Film çekilmeden önce bile o şaka yapardı ve atmosfer mutlu olurdu. Ama kameralar çekime başlar başlamaz, gözlerindeki görünüm 180 derece değişti. Korkunç tarafını bir kez gördükten sonra bile gülmesi korkutucu oldu. Film bittikten sonra ise hala korkunçtu. Konuşurken gülümsediğinde korkunçtu”.

"Memoir of a Murderer", Kim Young-Ha’nın romanından uyarlanan bir gerilim filmidir. Filmin, Eylül ayında gösterime girmesi planlanmaktadır.

NOT: Kim Nam-Gil, şu sıralar "Live Up to Your Name, Dr.Heo" (Deserving of the Name) dizisindeki komik Dr. Heo karakteri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…