"Girls' Generation 1979" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     27-08-2017, 15:56


'WJSN' grubundan Bona, Chae Seo-Jin, 'CNBLUE' grubundan Lee Jong-Hyun, Seo Young-Joo, Yeo Hoi-Hyun ve 'Tiny-G' grubundan Min Do-Hee’nin rol aldığı "Girls' Generation 1979" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.


Yayımlanan fragmanda dizinin eski zamandaki lise öğrencilerinin etrafında geçtiğine dikkat çekmektedir.

Dizi, 1979’larda Daegu, Güney Kore’de geçmektedir ve bir grup liseli gencin ergenlik döneminde yaşadıklarını konu almaktadır.

Bona dizide bir lise öğrencisi olan Lee Jung-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun ailesi bir tekstil atölyesi işletmektedir.

Chae Seo-Jin dizide bir lise öğrencisi olan Jung Hye-Joo karakterini canlandırmaktadır.

Lee Jong-Hyun dizide bir eczanede çalışan Joo Young-Choon karakterini canlandırmaktadır. Eczanede çalışmanın yanı sıra ufak tefek tamirat ve getir götür işlerinde de çalışmaktadır. Onun küçük bir kız kardeşi vardır ve kız kardeşine çok düşkündür. Onun karakteri hayattan hiçbir beklentisi ve amacı olmayan birisidir.

Seo Young-Joo dizide bir lise öğrencisi olan Bae Dong-Moon karakterini canlandırmaktadır. Jung-Hee’den hoşlanmaktadır ve gözü ondan başkasını görmemektedir. Onun karakteri iyi bir kişiliğe sahiptir.

Yeo Hoi-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Son Jin karakterini canlandırmaktadır. Daegu’da kızlar arasında en popüler öğrencidir. Onun karakteri zeki olduğu kadar oldukça yakışıklı birisidir.

Min Do-Hee dizide bir lise öğrencisi olan Sim Ae-Sook karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, okulda zorbalık yapan birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Ms. Perfect" ve "Golden Cross" dizilerinin yönetmeni Hong Seok-Ku oturmaktadır ve romanı diziye "Master of Study", "Brain", "Medical Top Team", "All About My Mom", "Ms. Perfect" dizilerini kaleme alan senarist Yoon Kyung-Ah uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümünün 11 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: daum, kbs

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…