"2017 Seul Drama Ödülleri"nde Ödül Kazan Kore Yapımları

  Maysa   |     8-09-2017, 16:58


'Seul Uluslararası Drama Ödülleri' 7 Eylül’de Seul, Güney Kore’deki KBS Hall’da düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu.


Ödül törenin sunuculuğunu komedyen Shin Dong-Yup ve oyuncu Kim Jung-Eun yaptı. Ayrıca şarkıcı Ailee, Red Velvet, Prepix ve The Barberrettes ödül töreninde özel performanslarını sergilediler.

"Red Teacher" tv filmi 'En İyi TV Film – Altın Kuş'ödülüne, "Love in the Moonlight" dizisi 'Top Mükemmel Hallyu Dizi' ödülüne, "W" ve "Doctors" dizisi 'Mükemmel Hallyu Dizi' ödülüne layık görüldü. Bireysel kategoride ise Park Bo-Gum "Love in the Moonlight" dizisi ile 'En İyi Erkek Oyuncu (Hallyu)' ödülüne, "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisi ile Park Bo-Young 'En İyi Kadın Oyuncu (Hallyu)' ödülüne ve şarkıcı Ailee "Goblin" dizisi için seslendirdiği 'I Will Go to You Like the First Snow' adlı şarkı ile'En İyi OST (Hallyu)' ödülüne layık görüldü.

Kırmızı halıdan ve ödül töreninden görüntüler

İlgili Haber: Türkiye Bu Sene de "Seul Uluslararası Drama Ödülleri"nden Eli Boş Dönmedi

 

Kaynak: (1), (2), (3)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…