"Untouchable" Dizisinin Karakterleri Hakkında Bilgi Verildi

  alie   |     13-09-2017, 15:52


JTBC’nin yaklaşan dizisi "Untouchable"nın ana karakterleri ve yayın tarihi hakkında bilgi verildi.


Başrollerini Jin Goo, 'Apink' grubundan Jung Eun-Ji, Kim Sung-Kyun ve Go Joon-Hee’nin paylaştığı "Untouchable" dizisi, kurgusal bir şehir olan Bukcheon’u üç nesildir kontrolü altında tutan Jang ailesinin güç oyunlarını ve sakladığı sırları konu almaktadır.

Jin Goo dizide karısının ölümünün ardındaki gerçeği açığa çıkarabilmek için ailesinin gizli sırlarını açığa çıkarmaya çalışan Jang Joon-Seo karakterini canlandıracak. Kim Sung-Kyun dizide Jang Joon-Seo’nun (Jin Goo) abisi olan Jang Ki-Seo karakterini canlandıracak. Hayatta kalabilmek için babası gibi yozlaşmıştır.

Jung Eun-Ji dizide bir savcı olan Seo Yi-Ra karakterini ve Go Joon-Hee dizide eski bir başkanın kızı olan Goo Ja-Kyung karakterini canlandıracak. Ja-Kyung akıllı ve iddialı biri olmasına karşın bir kadın olduğu için babası tarafından hor görülmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2008 – 2009 yapımı "City of Glass", 2012 yapımı "The Chaser", 2013 yapımı "Empire of Gold", 2015 yapımı "Last" ve 2016 yapımı "Fantastic" dizilerinin yönetmenliğini yapan Jo Nam-Kook oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2012 yapımı "Nonstop 2", 2014 yapımı "Big Man" ve 2016 yapımı "The Man in the Mask" dizilerini kaleme alan Choi Jin-Won yapmaktadır.

"Untouchable" dizisinin ilk bölümünün 24 Kasım’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…