Ju Ji-Hoon, Bae Doo-Na ve Ryoo Seung-Ryong’a "Kingdom" Dizisinden Teklif Götürüldü

  alie   |     14-09-2017, 14:33


Oyuncu Ju Ji-Hoon, Bae Doo-Na ve Ryoo Seung-Ryong’a hit dizi "Signal"in senaristi Kim Eun-Hee’nin yeni dizisi "Kingdom"dan teklif götürüldüğü açıklandı.


Ju Ji-Hoon’a erkek başrol karakteri, Bae Doo-Na’ya kadın başrol karakteri, Ryoo Seung-Ryong’a yardımcı erkek karakteri canlandırması teklif edildi. Üç oyuncu da bu teklifleri olumlu bir şekilde değerlendirmekte olduğu bildirildi.

Kim Eun-Hee ve Yang Kyung-Il tarafından kaleme alınmış ve 2014 yılında yayımlanmış olan "Land of the God" adlı bir webtoon’a dayanan dizi, bilinmeyen bir salgın hastalığı araştırırken tüm ulusu etkileyecek bir gerçeği öğrenen Joseon’un Veliaht Prensi etrafında dönmektedir. Dizide zombi unsurları yer alacak.

Eğer teklifleri kabul ederlerse dizide Ju Ji-Hoon veliaht prensi, Ryoo Seung-Ryong gerçek Kral’dan daha fazla güce sahip olan Jo Hak-Joo karakterini canlandıracak.

İlk başlarda dizide erkek başrol karakteri canlandırması için oyuncu Song Joong-Ki’ye teklif götürülmüştü ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

İlgili Haber: Song Joong-Ki "Signal" Senaristinin Yeni Dizisinde Rol Almayacak

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda başarılı bir isim oturmaktadır. 2016 yapımı "The Tunnel" ve 2014 yapımı "A Hard Day" filmlerini kaleme alan ve yöneten Kim Sung-Hoon oturmaktadır.

Önceden %100 üretimi tamamlanması planlanan dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın ikinci yarısında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…