Lee Jong-Suk ve Suzy’in "While You Were Sleeping" Dizisinden Karakter Afişleri Yayımlandı

  alie   |     18-09-2017, 14:39


Başrollerini Lee Jong-Suk ve 'Miss A' grubundan Suzy'in paylaştığı "While You Were Sleeping" dizisinin iki karakter afişi yayımlandı.


Dizi, rüyalarında başkaların başına gelen talihsiz olayları görebilen bir kadın (Suzy) ile kadının rüyalarının gerçekleşmesini önlemek için elinden gelen her şeyi yapan (Lee Jong-Suk) bir savcının hikâyesini anlatmaktadır.

Lee Jong-Suk dizide patavatsız ve duygularını belli etmeyen ceza savcısı Jung Jae-Chan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri antisosyal birisidir. Bu yapısı davaları incelerken duygularını katmamasını sağlar ve böylece kariyerinde profesyonel olarak anılmasını sağlar. O, ortaokul yıllarındayken notları son derece berbattı ve hep sınıfın sonuncusu olurdu. Ancak babasının beklentilerini karşılamak için çok çalışarak savcı olmuştur. Onun karakter afişinde, "Değiştirdiğim geleceğe… kimse inanmayacak..."  yazmaktadır.

Suzy dizide rüyaları gerçekleşen Nam Hong-Joo karakterini canlandırmaktadır. O, evini nadiren terk eder ve dolayısıyla işsiz birisidir. O, kendini bildi bileli rüyalarında gördüğü olaylar gerçekleşmektedir. Bu yüzden de diken üstünde bir hayat yaşamaktadır. Rüyalarındaki olumsuz olayları değiştirmenin mümkün olmadığını düşündüğünden dolayı bu olaylardan her zaman uzak durmaktadır. Onun karakter afişinde Jae-Chan'a (Lee Jong-Suk) itafen, "Başka kimse yok… ama sen…"  yazmaktadır.

Dizide Suzy ve Lee Jong-Suk’un yanı sıra Lee Sang-Yeob, Ko Sung-Hee, Jung Hae-In ve Shin Jae-Ha de rol almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 27 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…