Go Kyung-Pyo’ya Medikal Türündeki Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  Maysa   |     20-09-2017, 16:22


Go Kyung-Pyo’ya tvN’in medikal türündeki yeni "Cross" dizisinden teklif götürüldüğü oyuncunun ajansı tarafından doğrulandı.


Dizi, babasını vahşice öldüren kişiden intikam almak için tıbbi uygulamaları kullanan bir doktorun hikâyesini anlatmaktadır.

Go Kyung-Pyo, KBS2 ekranlarında Cuma & Cumartesi günleri yayımlanmaya devam eden "Strongest Deliveryman" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırmaktadır.

"Cross" dizisinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın başlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…