Hyun Bin’in Yaklaşan "The Swindlers" Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı

  alie   |     26-09-2017, 13:31


Başrollerinde Hyun Bin ve Yoo Ji-Tae’nin rol aldığı "The Swindlers" filminin ilk fragmanı yayımlandı.


Film, bir dolandırıcı olan Hwang Ji-Sung’un (Hyun Bin) kötü niyeti başka bir dolandırıcıyı yakalamak için yaptığı planı hayata geçirmesini konu almaktadır. Hwang Ji-Sung (Hyun Bin), Savcı Park (Yoo Ji-Tae), Ko Suk-Dong (Bae Sung-Woo), Kwak Seung-Gun (Park Sung-Woong), Bölüm Şefi Kim (An Se-Ha) ve Choon-Ja (Nana) kötü niyetli dolandırıcıyı yakalamak için birlikte çalışır.

Filmin bu yılın Kasım ayında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…