KBS2’nun Yaklaşan Hukuk Konulu "Witch’s Court" Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı

  alie   |     28-09-2017, 18:21


Başrollerinde Jung Ryeo-Won ve Yoon Hyun-Min’in rol aldığı "Witch’s Court" dizisinin iki yeni afişi yayımlandı.


Dizi, yalnızca cinsel suçlarla uğraşan özel bir bölümün etrafında dönmektedir.

Jung Ryeo-Won dizide 7 yıldır savcı olarak görev alan Ma Yi-Deum karakterini canlandırmaktadır. Yi-Deum alanında agresif soruşturma yöntemlerinin yanı sıra etkili ve her zaman davaları kazanan bir baş savcı olarak tanınmaktadır.

Yoon Hyun-Min dizide çaylak bir savcı olan Yeo Jin-Wook karakterini canlandırmaktadır. Güçlü adalet duygusundan dolayı doktor olmaktan vazgeçip hukuk okumuştur.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Marry Me, Mary!" dizisinin yönetmeni Kim Young-Kyoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Time We Were Not In Love" dizisini kaleme alan Jung Do-Yoon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 9 Ekim’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…