Lee Young-Ae’nin Casusluk Konulu Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracağı Açıklandı

  Maysa   |     3-10-2017, 15:46


Oyuncu Lee Young-Ae’nin "Different Dreams" ("Lee Mong") adlı yeni bir dizide başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.


Dizi, 20. yüzyılda Kore’nin Japon sömürgesi döneminde Şanghay ve Kyungsung’da (günümüz Seul’ü) geçmektedir. Kore’nin bağımsızlığı için verilen mücadele anlatılmaktadır.

Lee Young-Ae dizide bir cerrah olan Lee Young-Jin karakterini canlandıracaktır. Japonlar tarafından yetiştirilmiştir ancak Kore’nin geçici hükümeti için istihbarat ajanlığı yapmaya başlar. Pasifik Savaşı sırasında kendini büyük bir karışıklığın ortasında bulur.

Bu dizi ile Lee Young-Ae rol aldığı son dizisi "Saimdang, Light's Diary"de birilikte çalıştığı yönetmen Yun Sang-Ho ile tekrar bir araya gelmiş olacak.

Yönetmen Yun Sang-Ho, "Saimdang, Light's Diary" dizisinin yanı sıra "Bride of the Century" dizisinin de yönetmenliğini yapmıştır.

Dizinin senaryosunun kesinleştiği ve dizinin çekimlerine gelecek yıl başlanacağı açıklandı.

Lee Young-Ae oyunculuğa verdiği 11 yıllık arayı 2016 - 2017 yapımı "Saimdang, Light's Diary" dizisi ile bozmuştu ve önümüzdeki yıl onu tekrar ekranlarda görebileceğiz.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…