Choi Min-Sik ve Park Shin-Hye’nin Rol Aldığı "Heart Blackened" Filminin Fragmanı ve Afişleri

  alie   |     20-10-2017, 12:56


Başrollerini Choi Min-Sik, Park Shin-Hye, Ryoo Joon-Yeol, Lee Honey, Park Hae-Joon ve Lee Soo-Kyung'un paylaştığı "Heart Blackened" filminin ana fragmanı ve karakter afişleri yayımlandı.


2013 yapımı "Silent Witness" adlı Çin filminden uyarlanan filmin konusu, bir finans patronunun nişanlısı öldürülür ve bu cinayette finans patronunun kızı baş şüpheli haline gelir.

Filmde Choi Min-Sik finans patronu olan Im Tae-San karakterini, Park Shin-Hye finans patronunun kızının avukatı olan Choi Hee-Jung karakterini, Lee Honey finans patronunun nişanlısı olan Yoo-Na karakterini, Park Hae-Joon bu davaya bakan Savcı Dong Sung-Sik karakterini ve Lee Soo-Kyung finans patronunun kızı olan Im Mi-Ra karakterini canlandırmaktadır.

Filmin 2 Kasım'da Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…