Hong Kız Kardeşlerin Yeni Dizisi "Hwayugi" Yardımcı Oyuncu Kadrosu ile Göz Dolduruyor

  Maysa   |     26-10-2017, 16:23


Yazdıkları senaryolarla izleyiciyi büyüleyen Hong Kız Kardeşlerin yeni "Hwayugi" dizisinin yardımcı oyuncu kadrosuna son olarak Lee Se-Young, Song Jong-Ho ve Kim Sung-Oh’un katıldığı açıklandı.


Geçtiğimiz günlerde başrol karakterleri canlandırmak için Cha Seung-Won ve Oh Yeon-Seo, yardımcı karakterden birini canlandırmak için 'FT ISLAND' grubundan Lee Hong-Ki dizinin kadrosuna katıldığı açıklanmıştı.

İlgili Haber: Cha Seung-Won, Oh Yeon-Seo ve Lee Hong-Ki "Hwayugi" Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda emektar oyunculardan Jang Gwang ve Sung Ji-Ru’nun yanı sıra Sung Hyuk da rol almaktadır.

Dizide erkek başrol karakteri canlandırması için 31 Ekim’de askerden terhis olacak olan Lee Seung-Gi’ye teklif götürülmüştü. Ancak, oyuncu teklife henüz bir cevap vermiş değil. Bunun yanı sıra şarkıcı ONE ve Bora’ya diziden teklif götürüldüğü biliniyor.

Bir Çin romanı olan tarih, fantastik, korku ve romantik türlerin harmanlandığı "Journey to the West" ("Batı'ya Yolculuk") günümüze göre tekrar yorumlanmış halidir. "Journey to the West" romanı Çin edebiyatının Dört Büyük Klasik Romanından biridir. Aslı 1590'larda, Ming Hanedanlığı döneminde, anonim bir şekilde yayımlanmıştır.

Dizi, birbirleriyle bir türlü anlaşamayan Son O-Gong ve Kral Wooma’nın (Cha Seung-Won) kötülüğün her yerde kol gezdiği karanlık bir dünyada gerçek bir ışık aramasını konu almaktadır.

Lee Se-Young dizide bir zombi olan Bong-Soon (Ah Sa-Nyuh) karakterini canlandıracak. O, ölü bir bedenin içinde yaşamaktadır. Song Jong-Ho ve Kim Sung-Oh’un canlandıracağı karakterler hakkında ise bir bilgi verilmedi.

Dizinin senaristliğini yapan iki kız kardeş Hong Jung-Eun ve Hong Mi-Ran daha önce "Warm and Cozy", "The Master's Sun", "Big", "The Greatest Love", "My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox" ve "You're Beautiful" dizilerini birlikte kaleme almışlardı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise iki senarist ile "Warm and Cozy" ve "The Greatest Love" dizilerinde beraber çalışmış olan Park Hong-Kyun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…