Ünlü Çift Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo Dün Düzenlenen Düğün Töreni İle Evlendi

  Rüzgar Esintisi   |     1-11-2017, 13:41


İki ünlü Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo 31 Ekim 2017 tarihinde Seul’deki Shilla Otel’de düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.


31 Ekim’de gerçekleşen Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo çiftinin düğün törenine birçok ünlü isim katıldı.

İlgili Haber: Song-Song Çiftinin Düğünü Katılan Ünlülerden Dolay Bir Kırmızı Halı Etkinliğini Aratmadı

Oyuncuların yakın arkadaşları Lee Kwang-Soo ve Yoo Ah-In törende mektup okurken Park Bo-Gum piyano çaldı. Song Joong-Ki’nin uzun zamandır birlikte sunuculuk yaptığı arkadaşı Ock Joo Hyun çift için 'Lastly, they stated' adlı şarkıyı seslendirdi.

Her iki tarafın ajansları çifte gönderilen iyi dileklerin yanı sıra onlara gösterilen ilgi ve sevgi için herkese teşekkürlerini iletti: "Birçok kişiden gelen iyi dileklerle beraber çiftin düğünleri ve sessizce özel bir şekilde ilerledi ve çok iyi geçti. Şimdi olduğu gibi gelecekte de mutlu bir hayat sürerek herkesin sevgisinin karşılığını verecek. Lütfen, onların gelecekleri için en içten iyi dileklerinizi ve yardımlarınızı esirgemeyin."

Çiftin hayranları #SongSongCoupleWedding etiketi ile onları kutladı ve #SongSongCoupleWedding etiketi Twitter’ın dünya gündemine girdi.

Ayrıca düğün töreninin gerçekleştiği Shilla Otel’de müşteri patlaması yaşandığı ortaya çıktı. 31 Ekim’de Shilla Otel’den bir kaynak şehir manzaralı tüm odaların tutulduğunu bildirdi. Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo düğün töreni açık havada yapıldı ve söz konusu şehir manzaralı odalardan çiftin düğün töreni açık bir şekilde görülebiliniyor. Şehir manzaralı odaların günler öncesinden düğün tarihinin olduğu gün için erkenden rezervasyon yapıldığı belirtildi.

Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo KBS2’nun "Descendants of the Sun" dizisinde beraberrol alırken yakınlaştı ve çift geçtiğimiz Temmuz ayında da evlilik kararı alıklarını duyurdu. Yapılan açıklamalara göre çift balayı için Avrupa’ya gidecek ve birlikte Seul’deki Itaewon semtinde yaşayacak.

İlgili Haber: Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo Ekim'de Evlenecek

Ayrıca çiftin ajansları ikilinin düğün fotoğraflarını yayımladı.

Çifti tebrik ediyoruz.

 

Kaynak: (1), (2), (3), (4)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…