Lee Seung-Gi’nin Hong Kız Kardeşlerin Yeni Dizisi "Hwayugi"de Rol Alacağı Kesinleşti

  Maysa   |     4-11-2017, 12:12


Oyuncu-şarkıcı Lee Seung-Gi’nin askerlik dönüşü ilk oyunculuk projesi belli oldu.


tvN’in Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında yayımlanacak olan "Hwayugi" dizisinin yapım ekibinden bir kaynak Lee Seung-Gi’nin dizide rol alacağını onayladı.

Dizi, bir Çin romanı olan tarih, fantastik, korku ve romantik türlerin harmanlandığı "Journey to the West"in ("Batı'ya Yolculuk") günümüze göre tekrar yorumlanmış halidir. "Journey to the West" romanı Çin edebiyatının Dört Büyük Klasik Romanından biridir. Aslı 1590'larda, Ming Hanedanlığı döneminde, anonim bir şekilde yayımlanmıştır.

Dizi, birbirleriyle bir türlü anlaşamayan Son O-Gong ve Kral Wooma’nın (Cha Seung-Won) kötülüğün her yerde kol gezdiği karanlık bir dünyada gerçek bir ışık aramasını konu almaktadır.

Lee Seung-Gi dizide insanüstü bir varlık olan Son O-Gong karakterini canlandıracak. Gerçekte 'Büyük Yeşim İmparatorluğu'nda yaşamaktadır. Çarpıcı bir moda anlayışına sahip karizmatik bir kişiliğe sahiptir. Oldukça gururlu birisidir. Sahip olduğu özel güçlerin yanı sıra dövüş sanatlarında oldukça ustadır. Bu yüzden, kendi şımartmak için sık sık dövüş sanatları konusunda meydan okumaktadır. Bir gün, büyük bir hata yapar. İnsanların dünyasına sürülür ve özel güçleri mühürlenir. Son O-Gong karakteri, orijinal romandaki Sun Wukong ile eş değerdir.

Oyuncu-şarkıcı Lee Seung-Gi 31 Ekim’de askerden terhis olmuştu.

Ayrıca dizide Cha Seung-Won ve Oh Yeon-Seo diğer başrol karakterleri canlandırırken 'FT ISLAND' grubundan Lee Hong-Ki, Lee Se-Young, Song Jong-Ho, Kim Sung-Oh, 'Sistar' grubundan Bora ve şarkıcı ONE yardımcı karakterleri canlandıracak.

Dizinin senaristliğini "Warm and Cozy", "The Master's Sun", "Big", "The Greatest Love", "My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox" ve "You're Beautiful" dizilerini birlikte kaleme alan iki kız kardeş Hong Jung-Eun ve Hong Mi-Ran yapmaktadır. İki kız kardeş şuana kadar hep birlikte dizilerini kaleme almıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise iki senarist ile "Warm and Cozy" ve "The Greatest Love" dizilerinde beraber çalışmış olan Park Hong-Kyun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…