Go Kyung-Pyo ve Cho Jae-Hyun’un "Cross" Dizisinde Başrolleri Paylaşacağı Açıklandı

  Rüzgar Esintisi   |     13-11-2017, 16:37


Oyuncu Go Kyung-Pyo ve Cho Jae-Hyun’un yeni medikal türündeki "Cross" dizisinde rol alacakları doğrulandı.


Dizi, babasını vahşice öldüren kişiden intikam almak için tıbbi uygulamaları kullanan bir doktorun hikâyesini anlatmaktadır.

Go Kyung-Pyo dizide bir doktor olan Kang In-Kyu karakterini canlandıracak. Onun babası 15 yıl önce acımasızca öldürülmüştür ve babasının ölümünden sorumlu olanlardan intikam almak için doktor olmuştur. In-Kyu babasını öldürenlerin tutulduğu cezaevine gönüllü doktor olarak girer.

Cho Jae-Hyun dizide bir doktor olan Go Jung-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Organ nakli merkezinin de başkanıdır. Dünyanın en iyi karaciğer nakli doktorudur.

Bu arada, oyuncu Jeon So-Min’e dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Oyuncu hâlâ bu teklif düşünmektedir.

2017 yapımı "Tunnel" dizisinin yönetmeni Shin Yong-Hwi dizinin yönetmenliğini, "My Brilliant Life" ve "Blind" filmlerini kaleme alan Choi Min-Suk dizinin senaristliğini yapacak.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Ocak ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…